Állást keres?

Szeretne egy stabil munkahelyen, dinamikusan fejlődő IT környezetben, fiatalos és lendületes kollégákkal, vonzó juttatások mellett elhelyezkedni, ahol fontos a munka és a magánélet egyensúlya?

Amennyiben szívesen dolgozna nálunk, az adott pozíció esetében az elvárásoknak is megfelel, küldje el pályázatát a Jelentkezés gombra kattintva!

A jelentkezés feltételeit és módját megtalálja az álláshirdetések utolsó bekezdésében.

A Dante International Kft. új munkatársat keres az alábbi pozícióba:

BACK-END DEVELOPER

Az új munkatárs feladatai lesznek:
  • Oldalaink backend fejlesztése PHP nyelven, amihez szükséged lesz némi rutinra az SQL világában
  • Jelenleg is működő oldalaink kiegészítése új funkciókkal
  • Felmerülő hibák javítása, kódfrissítés, régi funkciók felújítása
  • Új megoldások bevezetése, akár Symfony használatával
  • Némi frontend fejlesztés, ugyan nem olyan sok mint backend téren, de azért időnként dolgozni kell HTML, CSS és JavaScript kódokkal
  • Mindezt persze olyan modern keretrendszerekben, mint a Bootstrap vagy jQuery
Elvárások az ideális jelölttel szemben:
  • Gyakorlottság PHP nyelvben, ha lehet OOP megközelítéssel, nem baj ha még nem túl sok ideje használod, de akkor tanulj gyorsan
  • Jártasság HTML, Javascript, vagy SQL területeken
  • Elkötelezettség a tiszta és olvasható kód előállítása iránt
  • A pontosság és a minőség egyensúlyban tartása, akár szoros határidők esetén is
  • Talpraesettség, abban az esetben, ha valamit nem tudsz fejből, akkor angolul írt segítségekkel boldogulj a neten
  • Csapatszellem és proaktivitás - ha van egy jó ötleted, ne félj megosztani másokkal
További előnyt jelent:
  • Symfony fejlesztésben szerzett jártasság
  • Verziókezelők használatának ismerete (svn, git)
  • Mobilapp fejlesztéssel kapcsolatos tapasztalat

Munkavégzés helye: Budapest, VII. kerület

Munkaidő: hétfőtől péntekig , heti 40 óra

Jelentkezési határidő: 2018. július 27.

Amennyiben felkeltettük érdeklődésedet, kérjük, küldd el jelentkezését az alábbi gombra kattintva!